Hyllsystem KA72 design Göran Malmvall
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, "KA72", hyll- och skåpsektioner, 5 dlr, Karl Andersson & Söner, mörkbetsad ek, beslag i mässing, bestående av: 2 vitrinskåp, 2 bokhyllor, 1 bokhylla med underskåp, höjd ca 202, bredd ca 80, djup ca 35 cm, total bredd ca 400 cm
Slitage, repor
563946
2018-08-21