Hyllsystem KA72 design Göran Malmvall

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, "KA72", hyll- och skåpsektioner, 5 dlr, Karl Andersson & Söner, mörkbetsad ek, beslag i mässing, bestående av: 2 vitrinskåp, 2 bokhyllor, 1 bokhylla med underskåp, höjd ca 202, bredd ca 80, djup ca 35 cm, total bredd ca 400 cm

Slitage, repor

563946

2018-08-21