Bruno Mathsson "Mi 806" sideboard

Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson
Bruno Mathsson

Klubbat för:

14 500 SEK

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mi 806", sideboard, masurbjörk, sent 1900-tal, skjutdörrar, inredd med hyllplan, höjd ca 72, 201x46 cm

Bruksslitage, delvis kapat backstycke, smuts, nyckel saknas

563957

2018-08-21