Klubbat för:
14 500 SEK
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Mi 806", sideboard, masurbjörk, sent 1900-tal, skjutdörrar, inredd med hyllplan, höjd ca 72, 201x46 cm
Bruksslitage, delvis kapat backstycke, smuts, nyckel saknas
563957
2018-08-21