Elis Bergh vas

Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas
Elis Bergh vas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELIS BERGH, vas, Kosta, 1920-/30-tal, blå glasmassa med slipad och förgylld dekor, signerad B 250 Kosta, höjd ca 16 cm

Smärre slitage

563970

2018-08-21