Fritjof Schüldt olja

Fritjof Schüldt olja
Fritjof Schüldt olja
Fritjof Schüldt olja
Fritjof Schüldt olja
Fritjof Schüldt olja
Fritjof Schüldt olja

Klubbat för:

10 000 SEK

16 000 SEK

FRITJOF SCHÜLDT (1891-1978): Vy från Södermalm överblickandes Stadshuset, signerad och daterad Schüldt -72, olja på duk, 54,x46cm

Krackeleringar

563993

2018-08-21