Klubbat för:
10 000 SEK
16 000 SEK
FRITJOF SCHÜLDT (1891-1978): Vy från Södermalm överblickandes Stadshuset, signerad och daterad Schüldt -72, olja på duk, 54,x46cm
Krackeleringar
563993
2018-08-21