Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
ARDY STRÜWER (född 1939): "The painters dreamhat", signerad och numrerad í trycket 56/199, tryck på glasskiva/glasobjekt, Glasvision ca 28x19 cm
563996
2018-08-26