Ardy Struwer glasobjekt

Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt
Ardy Struwer glasobjekt

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "The painters dreamhat", signerad och numrerad í trycket 56/199, tryck på glasskiva/glasobjekt, Glasvision ca 28x19 cm

563996

2018-08-26