Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOCKERSKÅLAR, 2 st, GRÄDDKANNOR, 2 st, FAT, 2 st, samt UPPLÄGGNINGSBESTICK, 12 st, silver, bland annat JL Hultman Stockholm, vikt ca 1080 g
Skador, lagningar
564007
2018-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här