Silver

 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver
 Silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOCKERSKÅLAR, 2 st, GRÄDDKANNOR, 2 st, FAT, 2 st, samt UPPLÄGGNINGSBESTICK, 12 st, silver, bland annat JL Hultman Stockholm, vikt ca 1080 g

Skador, lagningar

564007

2018-08-22