Soffbord
Vollendet
2018-08-21
564023
| Höchstes Gebot | 2 400 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, skiva fanérad i valnöt, svartlackerad stomme, höjd ca 49 cm, skivans mått ca 100x51 cm
Smärre slitage