Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Danmark, teak, svart skinn, märkt, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, något torkad stoppning, sittdyna med trasig söm
564030
2018-08-21