Erik Kirkegaard fåtölj

Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj
Erik Kirkegaard fåtölj

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Danmark, teak, svart skinn, märkt, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, något torkad stoppning, sittdyna med trasig söm

564030

2018-08-21