Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Danmark, teak, svart skinn, märkt, sitthöjd ca 45 cm
Något torkad stoppning, bruksslitage
564031
2018-08-21