Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ERIK HÖGLUND, sängstomme, 1960-tal, Boda, skulpterad och svarvad furu, innermått ca 200x140 cm, yttermått ca 158x218 cm
Bruksslitage, något solblekt
564037
2018-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här