Erik Höglund säng

Erik Höglund säng
Erik Höglund säng
Erik Höglund säng
Erik Höglund säng
Erik Höglund säng
Erik Höglund säng

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ERIK HÖGLUND, sängstomme, 1960-tal, Boda, skulpterad och svarvad furu, innermått ca 200x140 cm, yttermått ca 158x218 cm

Bruksslitage, något solblekt

564037

2018-08-21