Ovanliga föremål av Erik Höglund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998), skulptur och ljusstake, Boda glasbruk 1960-tal, klar gjuten glasmassa i form av figurer, signerade Boda H 1075 och Boda H 1090, även etikettmärkta, höjd 11 och 16,5 cm

564044

2018-08-21