Ovanliga föremål av Erik Höglund
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIK HÖGLUND (1932-1998), skulptur och ljusstake, Boda glasbruk 1960-tal, klar gjuten glasmassa i form av figurer, signerade Boda H 1075 och Boda H 1090, även etikettmärkta, höjd 11 och 16,5 cm
564044
2018-08-21