Stolar i teak 1960-tal
2018-08-21
564045
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, teak, 1960-tal, klädsel i skinnimitation, sitthöjd ca 47 cm
Slitage