Sideboard 1900-talets mitt

Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, fanerat i teak, skjutdörrar, invändigt inredd med hyllplan samt 4 draglådor, höjd ca 80, 50x187 cm

Slitage

564046

2018-08-21