Ilon Wikland tuschteckning
Valmis
2018-08-21
564048
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ILON WIKLAND (född 1930): "Lill nisse" signerad Ilon samt daterad -58, tusch, ca 12x10,5 cm