Glasskulptur Göran Wärff

Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff
Glasskulptur Göran Wärff

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF, glas, Kosta, Göran Wärff, dekor med renar, numrerad och signerad Kosta 96740 Wärff, höjd exklusiver sockeln 13 cm, längd ca 24 cm

564051

2018-08-21