Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HANS J WEGNER, soffbord, Getama, Danmark, ek och ekfanér, kvadratisk form, höjd ca 46, 91x91 cmr
Bruksslitage, repor, ojämn fernissa
564053
2018-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här