Sekretär 1950/60-tal
Closed
2018-08-21
564065
| Sold for | 1 400 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SEKRETÄR, 1950/60-tal, teak, hyll- samt lådinredning. brevställ samt spegel, höjd ca 111, 85x44 cm
Brukslitage