Sekretär 1950/60-tal

Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal
Sekretär 1950/60-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, 1950/60-tal, teak, hyll- samt lådinredning. brevställ samt spegel, höjd ca 111, 85x44 cm

Brukslitage

564065

2018-08-21