Fåtölj Pernilla design Bruno Mathsson
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BRUNO MATHSSON, Dux, fåtölj, "Pernilla" med fotpall, canvas klädsel på stomme i bok, plymå i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm
Sedvanligt bruksslitage, nackkudde med lagning samt torra läderremmar
564072
2018-08-21