Erik Hallström akvarell

Erik Hallström akvarell
Erik Hallström akvarell
Erik Hallström akvarell
Erik Hallström akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): "Nybygget", signerad och daterad -32, akvarell, ca 46x57 cm

Proveniens: Einar Forseth

564084

2018-08-21