Ritningshurts

Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts
Ritningshurts

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RITNINGSHURTS, 1900-talets andra hälft, furu, ek, ekfanér och MDF, bestående av 3 delar, var och en med 5 lådor, 1 delar med metall handtagen, totalhöjd ca 104, 135x95.5 cm

Slitage, skador, märken, fläckar, repor, rester av tejp och etiketter, skivan och undereden saknas

564091

2018-08-21