Oidentifierad konstnär olja på koppar
Closed
2018-08-21
564096
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Den heliga familjen, Sydeuropa, 1700-tal, olja på kopparplåt, träskuren ram, ca 22,5x18 cm
Litet hål överst i mitten, färgbortfall