Oidentifierad konstnär olja på koppar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Den heliga familjen, Sydeuropa, 1700-tal, olja på kopparplåt, träskuren ram, ca 22,5x18 cm

Litet hål överst i mitten, färgbortfall

564096

2018-08-21