Porslinskandelaber

Porslinskandelaber
Porslinskandelaber
Porslinskandelaber
Porslinskandelaber
Porslinskandelaber
Porslinskandelaber
Porslinskandelaber
Porslinskandelaber
Porslinskandelaber
Porslinskandelaber
Porslinskandelaber
Porslinskandelaber

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABER, 1 par, porslin, von Schierholz, med figurer och blommor, höjd ca 21 cm

Slitage, smärre nagg

564097

2018-08-21