Biblioteksbord nyrenässans
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIBLIOTEKSBORD, tidigt 1900-tal, nyrenässans, stomme i ek, skivan i fernissad ek, skuren dekor med låda i sargen, höjd ca 78 cm, skivans mått ca 116x69 cm
Skivan med skador, bruksslitage, fläckar, repor och märken
564107
2018-08-21