Biblioteksbord nyrenässans

Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans
Biblioteksbord nyrenässans

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BIBLIOTEKSBORD, tidigt 1900-tal, nyrenässans, stomme i ek, skivan i fernissad ek, skuren dekor med låda i sargen, höjd ca 78 cm, skivans mått ca 116x69 cm

Skivan med skador, bruksslitage, fläckar, repor och märken

564107

2018-08-21