Soffbord 1970-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERGIO MAZZA & GIULIANA GRAMIGNA, soffbord Cinova, 1970-tal, modellen formgiven 1969, salufördes bl a av NK i Stockholm, stål och glas, kvadratisk form, höjd ca 35, längd och bredd 134 cm
Skivan med smärre kantnagg (döljs av kantlist), repor och slitage
564126
2018-08-22