Soffbord 1970-tal

Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal
Soffbord 1970-tal

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SERGIO MAZZA & GIULIANA GRAMIGNA, soffbord Cinova, 1970-tal, modellen formgiven 1969, salufördes bl a av NK i Stockholm, stål och glas, kvadratisk form, höjd ca 35, längd och bredd 134 cm

Zustandsbeschreibung

Skivan med smärre kantnagg (döljs av kantlist), repor och slitage

564126

2018-08-22