Soffbord 1970-tal
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERGIO MAZZA & GIULIANA GRAMIGNA, soffbord Cinova, 1970-tal, modellen formgiven 1969, salufördes bl a av NK i Stockholm, stål och glas, rektangulär form, höjd ca 35, längd 132 cm, bredd 90 cm
Repor och slitage, smärre kantnagg (som döljs av kantlisten)
564127
2018-08-22