Greta P:son Digman oljemålning

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GRETA P:SON DIGMAN (1906-1988): "Lejontämjaren", monogramsignerad G P D, olja på duk, ca 28x24 cm

Obetydligt slitage

564133

2018-08-23