Engelsk skola oljemålning 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Terrierhundar jagandes råtta, otydlig signatur, olja på duk, ca 31x41

Krackeleringar

564141

2018-08-21