Tibetanskt 1800-tals skåp
Klubbat för:
620 EUR
Arviointi
500 EUR
Kuvaus
SKÅP, Tibet, 1800-tal, två bemålade dörrar, höjd 98,5 cm, bredd 76 cm, djup 39 cm.
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage.
564150
Päivämäärä:
2018-12-03