Tibetanskt 1800-tals skåp

Tibetanskt 1800-tals skåp
Tibetanskt 1800-tals skåp
Tibetanskt 1800-tals skåp
Tibetanskt 1800-tals skåp
Tibetanskt 1800-tals skåp
Tibetanskt 1800-tals skåp

Klubbat för:

620 EUR

Arviointi

500 EUR

Kuvaus

SKÅP, Tibet, 1800-tal, två bemålade dörrar, höjd 98,5 cm, bredd 76 cm, djup 39 cm.

Kuntoraportti

Åldersrelaterat slitage.

564150

Päivämäärä:

2018-12-03