Oscar Reutersvärd litografier

Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier
Oscar Reutersvärd litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): Omöjliga figurer, 5 st färglitografier, signerade och numrerade 11/90, ca 44x33 cm

En med skadat glas

564159

2018-08-28