Oiva Toikka skulptur

Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur
Oiva Toikka skulptur

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIVA TOIKKA, skulptur, Rörstrand, glaserat stengods, signerad R Oiva Toikka, höjd ca 34,5 cm

Proveniens: Leif Persson

564167

2018-08-27