Surrealistisk oljemålning

Surrealistisk oljemålning
Surrealistisk oljemålning
Surrealistisk oljemålning
Surrealistisk oljemålning
Surrealistisk oljemålning
Surrealistisk oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, surrealistisk komposition med ansikte, signerad och daterad Ureña -74, olja på duk, ca 81x100 cm

Färgbortfall längs vänstra kortsidan

564171

2018-08-21