Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, chesterfield, 1930-tal, brunt skinn, djuphäftad rygg, främre ben med hjultrissor, höjd ca 93, 190x86 cm, sitthöjd, 47 cm
Bruksslitage, repor
564200
2018-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här