Stolar 4 stycken

Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken
Stolar 4 stycken

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STOLAR, 4 stycken, 1930-tal, stomme mörkbetsat trä, brunt skinn med djuphäftad rygg, höjd ca 89, sitthöjd 46 cm

Slitage, repor

564201

2018-08-27