3 st erotiska motiv
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, 3 st, samtliga med erotiska motiv, 1 signerad ITTESIUL, samtliga blandteknik på pannå, samtliga 22x16,5 cm
Nötningar och bortfall på samtliga
564211
2018-08-22