3 st erotiska motiv

3 st erotiska motiv
3 st erotiska motiv
3 st erotiska motiv
3 st erotiska motiv

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets andra hälft, 3 st, samtliga med erotiska motiv, 1 signerad ITTESIUL, samtliga blandteknik på pannå, samtliga 22x16,5 cm

Nötningar och bortfall på samtliga

564211

2018-08-22