Atelier Fauni docka

Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka
Atelier Fauni docka

Klubbat för:

8 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ATELIER FAUNI, docka, "Misan", 1900-talets andra hälft, höjd ca 12 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

564217

2018-08-22