Klubbat för:
8 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ATELIER FAUNI, docka, "Misan", 1900-talets andra hälft, höjd ca 12 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
564217
2018-08-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner