Klubbat för:
9 000 SEK
2 000 SEK
ATELIER FAUNI, dockor, 3 st, "Snorkfröken", "Mymlan" och "Lilla My", 1900-talets senare hälft, höjd ca 8-13 cm
Slitage, saknar delar
564218
2018-08-22