Miniatyrakvarell från Indien

Miniatyrakvarell från Indien
Miniatyrakvarell från Indien
Miniatyrakvarell från Indien
Miniatyrakvarell från Indien

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYR, 1800-tal, Indien, föreställande erotiskt motiv med man och kvinna, akvarell, ca 14x9 cm

Ej examinerad ur ramen

564219

2018-08-22