SAS-affisch 1950-tal

SAS-affisch 1950-tal
SAS-affisch 1950-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

"ÖVER NORDPOLEN", SAS-affisch, 1950-tal, signerad T. Mandel i trycket, Andreasen & Lachmann, Köpenhamn, ca 100x62 cm

REva i underkant

564223

2018-08-22