Schäslong

Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong
Schäslong

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

SCHÄSLONG, 1900-talets mitt, stomme i furu, ben i svartlackerad trä på hjultrissor i mässing, klädd i djuphäftad textil,

Kuntoraportti

Bruksslitage, omklädd

564252

Päivämäärä:

2018-08-22