Schäslong
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
SCHÄSLONG, 1900-talets mitt, stomme i furu, ben i svartlackerad trä på hjultrissor i mässing, klädd i djuphäftad textil,
Kuntoraportti
Bruksslitage, omklädd
564252
Päivämäärä:
2018-08-22