Praktram

Praktram
Praktram
Praktram
Praktram
Praktram
Praktram
Praktram
Praktram
Praktram
Praktram

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PRAKTRAM, 1700/1800-tal, Italien, träskuren dekor samt krederad, förgylld och bronserad, ca 97x107, största djup 28 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

564268

2018-08-22