Klubbat för:
350 SEK
2 000 SEK
URNOR, 1 par, VAS, 1800-tal, fajans, Delft, motiv med hjort i medaljong, höjd ca 17,5 respektive 18,5 cm
Nagg, avslag, krackelering
564271
2018-08-22