Urnor och vas fajans Delft

Urnor och vas fajans Delft
Urnor och vas fajans Delft
Urnor och vas fajans Delft
Urnor och vas fajans Delft
Urnor och vas fajans Delft
Urnor och vas fajans Delft
Urnor och vas fajans Delft
Urnor och vas fajans Delft
Urnor och vas fajans Delft
Urnor och vas fajans Delft

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

URNOR, 1 par, VAS, 1800-tal, fajans, Delft, motiv med hjort i medaljong, höjd ca 17,5 respektive 18,5 cm

Nagg, avslag, krackelering

564271

2018-08-22