Väggur från Londons tunnelbana
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGUR, från Londons tunnelbana, 1930-/40-tal, lackerad plåt och mahogny, rund modell, vitemaljerad urtavla, diameter ca 37 cm
Slitage, nyckel finns, saknar pendel, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion
564289
2018-08-22