Teckningar 10 st

Teckningar 10 st
Teckningar 10 st
Teckningar 10 st
Teckningar 10 st
Teckningar 10 st
Teckningar 10 st
Teckningar 10 st
Teckningar 10 st

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 10 st, teckningar, 1950/60-tal, blandteknik, signerade O. Mara, bildmått ca 23,5x15 cm

Pappret något gulnat

564295

2018-08-22