Trågsoffa gustaviansk

Trågsoffa gustaviansk
Trågsoffa gustaviansk
Trågsoffa gustaviansk
Trågsoffa gustaviansk
Trågsoffa gustaviansk
Trågsoffa gustaviansk
Trågsoffa gustaviansk
Trågsoffa gustaviansk
Trågsoffa gustaviansk
Trågsoffa gustaviansk

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

TRÅGSOFFA, gustavianskt provinsarbete, 1800-talets början, träskuren dekor, gråmålad, längd ca 195 cm

Renoverad och kompletterad, lagningar, slitage

564307

2018-08-24