Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TRÅGSOFFA, gustavianskt provinsarbete, 1800-talets början, träskuren dekor, gråmålad, längd ca 195 cm
Renoverad och kompletterad, lagningar, slitage
564307
2018-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här