Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
THEODOR RECKNAGEL (1865-1945), porträtt av kvinna i empireklädsel, signerad Th. Recknagel, olja på duk, ca 93x64 cm
Krackelyr, smärre färgbortfall längs kvinnans ansikte
564315
2018-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här