Åke Wilhelm Andersson
2018-08-24
564319
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Kompostion, signerad åwa, olja på duk, ca 38x57 cm
krackeleringar